Dermabrazja

Zabiegi NIOXIN zawierają masaż terapeutyczny, który stymuluje krążenie krwi, umożliwiając bardziej efektywne dostarczanie składników odżywczych do każdego mieszka włosowego. W efekcie następuje wzmocnienie nasady włosa i maksymalne zwiększenie potencjału jego wzrostu. Masaż terapeutyczny NIOXIN zawarty we wszystkich zabiegach pielęgnacyjnych pobudza również system autoodnowy organizmu i wyzwala produkcję endorfin, które redukują poziom stresu, stanowiącego istotną przyczynę utraty włosów.

Dermabrazja skóry głowy – odnowa i odświeżenie środowiska skóry głowy
Zabieg kosmetyczny skóry głowy, który pozwala usunąć martwe komórki i nadmiar sebum. Terapia przyspiesza regenerację skóry głowy nawet do 34% w porównaniu do skóry głowy nie poddanej zabiegowi. Aby zapewnić idealną bazę do uzyskania efektu grubszych, bardziej gęstych i mocniejszych włosów, rekomendowane jest stosowanie zabiegu wraz z masażem terapeutycznym co 30 – 45 dni. Czas trwania całego zabiegu to 25 – 30 min. Dermabrazję należy wykonać do dwóch tygodni przed zaplanowanymi zabiegami chemicznymi lub dwa tygodnie po zabiegach.

Zabiegi wykonywane w salonie warto wesprzeć domową terapią. Marka NIOXIN dzięki szerokiemu dopasowaniu swoich kosmetyków, może dostosować domową pielęgnację do każdego rodzaju włosów.