s%B5s``VaRMXaV$a\v`8r

Salon

Historia naszego salonu sięga 1990r w którym to P. Hanna Ryszytyło otworzyła swój pierwszy salon na osiedlu Chabry. Kiedy w 1992 r. salon został przeniesiony do ówczesnego Hotelu Opole (obecnie Mercury) P. Hania rozpoczęła działalność na szerszym niż dotychczas polu. Przez wiele lat w czasie KFPP czesała największe gwiazdy sceny muzycznej, organizowała pokazy fryzur, czesała kandydatki do konkursu Miss Opola. W latach 90-tych Salon „hanna” został przeniesiony do DH. Hera a stamtąd w 2000r do Kaskady, gdzie mieści się do dnia dzisiejszego. Od samego początku istnienia, nasz salon stawiał na kreatywność, doświadczenie oraz zawsze podążał za obecnie panującymi trendami, na przestrzeni lat zdobywając wiele nagród i ciesząc się wielkim uznaniem wśród klientów.

Hanna Ryszytyło

To twarz salonu, która jest motorem do działania. Niespokojne dusze, pasja ogromna chęć tworzenia nowych, niepowtarzalnych indywidualnie dopasowanych fryzur pozwoliły zaprowadzić to miejsce na bardzo wysoki poziom świadczonych usług.

Fryzjerzy w salonie

Załogę salonu tworzą kreatywni i profesjonalni fryzjerzy którzy zadbają o Twój wizerunek, dobiorą fryzurę, odpowiednią koloryzacją i pielęgnację. Dzięki naszemu doświadczeniu możemy zagwarantować najwyższy poziom usług w nowoczesnym lecz klimatycznym wnętrzu przy dźwiękach odprężającej muzyki.