9 lutego 2016

Nowość w naszym salonie! Kosmetyki La Biosthetique już u Nas!

Od pewnego czasu w Salonie „hanna”  trwały przygotowania do współpracy z nowym partnerem w zakresie pielęgnacji włosów – firmą La Biosthetique.

Braliśmy udział w różnego rodzaju wyjazdach, a również zaproszono nas na Fashion Week do Paryża, gdzie La Biosthetique był partnerem pokazu Małgorzaty Baczyńskiej. Zdjęcia możecie zobaczyć w galerii na końcu artykułu.

Te niezwykle wartościowe doświadczenia, pozwoliły nam bliżej i dokładniej poznać filozofię marki La Biosthetique, a ponieważ bardzo zależy nam na stosowaniu tylko takich preparatów, które są zgodne z naszą filozofią pracy, zdecydowaliśmy się na ich wprowadzenie do naszego salonu. Podyktowane było to również tym, że pełna satysfakcja naszych Klientek jest dla nas najważniejsza.

O marce La Biosthetique

Założycielem firmy jest Marcel Contier, który od ponad 50 lat ukorzenia ducha marki w samym sercu Paryża. W chwili obecnej, w cudownej zabytkowej kamienicy, tuż obok Łuku Triumfalnego, znaleźć można świeżo otwartą siedzibę La Biosthetique International.

„Każdego dnia oczy międzynarodowej elity mody spoglądają na ten piękny plac – Plac Charlesa de Gaulle’a w sercu Paryża. Tutaj rodzą się nowe trendy i tutaj tworzą najlepsi projektanci mody. Jestem dumny, że mogę Państwa powitać w nowej paryskiej siedzibie La Biosthetique International.”

Takimi właśnie słowami Siegfried Weiser – Dyrektor Zarządzający – przywitał ponad czterystu uczestników uroczystości otwarcia nowej siedziby przy Rue de Tilsitt w Paryżu, znajdującej się obok legendarnego Placu Charlesa de Gaulle’a oraz doskonale znanych wszystkim Pól Elizejskich.

Oficjalna uroczystość otwarcia nowej siedziby miała miejsce podczas ekskluzywnej imprezy targowej Mondial Coiffure Beauté.

150-letnią kamienicę starannie odrestaurowano, a jej funkcjonalność oraz nowoczesność zostały dopasowane do olśniewającego paryskiego szyku.

La Biosthetique Akademia Szkoleniowa w Paryżu

Firma La Biosthetique w samym sercu Paryża utworzyła centrum szkoleniowe w najlepszym wydaniu, gdzie fryzjerzy z całego świata każdego dnia doskonalą swój warsztat, uczestnicząc w szerokiej gamie kursów oraz szkoleń.

Siedziba Akademii usytuowana jest nad głównym salonem w Paryżu – Coiffure Beaute. To właśnie w niej fryzjerzy La Biosthetique z całego świata zapoznają się z Koncepcją Całościowego Piękna, zarówno praktycznie, jak i w teorii.

W trakcie licznych kursów oraz warsztatów, międzynarodowi specjaliści z Artistic Teamu La Biosthetique, jak i wykwalifikowany zespół wykładowców, uczą tajników wiedzy dotyczącej koloryzacji i pielęgnacji włosów oraz skóry. W zakres szkoleń włączona jest również wiedza dotycząca umiejętnego makijażu oraz tego, w jaki sposób profesjonalnie zarządzać salonem i jak umiejętnie obsługiwać klienta.

Holistyczna koncepcja kierowana do salonów Akademii w Paryżu daje bezcenną i unikalną wiedzę branżową.

Badania, rozwój i produkcja

Wszystkie produkty La Biosthetique wytwarzane są w nowoczesnych laboratoriach, jednocześnie będąc wynikiem specjalistycznych badań naukowych. Skład oraz receptura produktów spełnia najwyższe standardy jakościowe, dodatkowo powstając bez testów na zwierzętach. Laboratoria La Biosthetique posiadają wdrożone procedury zgodne z GMP (Dobre Praktyki Produkcyjne).
Wszystkie produkty La Biosthetique składają się tylko i wyłącznie z wyselekcjonowanych  składników najwyższej jakości. Zarówno każdy z nich, jak i każda receptura, są przedmiotem rygorystycznych badań oraz testów, które odbywają się w wiodących europejskich klinikach uniwersyteckich.

Paryż – Fasion Week 2015

Wiedeń Październik 2015 Kolekcja Jesień Zima 2015/2016

 

wszystkie aktualności