Wiek nie ma znaczenia!

Wiek nie ma znaczenia!

Projekt „Wiek nie ma znaczenia – Liczą się marzenia!”

Z wielką dumą i przyjemnością przedstawiamy projekt który wykiełkował spontanicznie w głowach Hanny Ryszytyło i Beaty Burzawy (FitLife – przyp. red.), w trakcie wykonywania usługi fryzjerskiej w Naszym salonie.  Długo nie myśląc postanowiły włączyć do swojego pomysłu Filipa Ożarowskiego (F Records – przyp. red.) który z zapałem i entuzjazmem przystał na propozycję wykonania pięknych zdjęć.

Podczas tworzenia oraz trwania projektu bawiliśmy się rewelacyjnie. Samą ideą było pokazanie kobiet dla których nie ma przeszkód nie do pokonania, są otwarte na świat,  młode duchem i nie przejmują się swoim wiekiem (52 – 80 lat przyp. red.). Regularnie trenują swoje ciało dbając o znakomitą kondycję, są ciekawe świata, radosne – stąd też z chęcią wzięły udział w tym projekcie.

Wykonaliśmy im szalone fryzury, o odpowiedni makijaż zadbała Małgorzata Marzec, a koszulki firmy „Etoile” (udostępnione nam na poczet projektu przez Anastazję Jaworską)  Nasze Panie wybierały same, w zgodzie z przesłaniem które prezentowała każda z nich.

Jeśli chcesz żyć wraz z duchem Naszych Pań oraz samego projektu polub na Facebook’u stronę Wiek nie ma znaczenia – liczą się marzenia!