TRYCHOLOGIA

TRYCHOLOGIA

Po zakończonych dwóch szkoleniach Hanna Ryszytyło może oficjalnie przedstawiać się jako Trycholog.

Historia zaczęła się dość niewinnie bo jeszcze przed pandemią mieliśmy głosy od naszych klientów związanych z problemami skóry głowy a przede wszystkim wypadaniem włosów. W trakcie pandemii ze względu na wzmożony i stały stres ten problem się nasilił, co dało nam ostateczny powód aby wykonać krok w stronę Trychologii. Dziedzina ta, to paramedyczna nauka o włosach, wypadaniu włosów i związanych z nimi problemach ze skórą głowy. Obejmuje badanie chorób ludzkich włosów i skóry głowy, a także ocenę przyczyny i leczenia tych zaburzeń.

Postanowiliśmy więc zając się tematem Trychologii. Hanna Ryszytyło wyszkoliła się u najlepszego Trychologa w kraju – Alicji Gondek, która pracuje w gabinetach w Bydgoszczy, Gnieźnie, Tucholi,Żninie oraz Nakle. Jest wykładowcą Trychologii na Studiach Podyplomowych w Bydgoszczy i Łodzi, szkoleniowcem trychologicznym naszego partnera La Biosthetique Paris a przede wszystkim Prezesem Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego, którego obecnie jesteśmy członkami.

W zeszłym tygodniu zakończyliśmy szkolenie razem z Alicją Gondek oraz La Biosthetique, w którym poznaliśmy problemy z jakimi możecie się borykać oraz jak z nimi walczyć. Pomocna w tym będzie seria nowych kosmetyków od La Biosthetique skierowana dla problematycznej skóry głowy. Przede wszystkim problem wypadania, przetłuszczającej się skóry a także mokrej, uwaga to dwie różne rzeczy! Suchej, a także Anti age.
Seria Normalisante, Sensitive, Regenerante, Vitalisante, Anti-Age.

Już nie długo przedstawimy Wam ofertę serii nowych zabiegów a także udostępnimy gabinet trychologicznym, do którego będziecie mogli się skierować po profesjonalną poradę u Hanny Ryszytyło.