Szalone Nożyczki w Teatrze im. Jana Kochanowskiego

Szalone Nożyczki w Teatrze im. Jana Kochanowskiego

Już 15 listopada w Teatrze im. Jana Kochanowskiego w Opolu odbędzie się premiera spektaklu „Szalone Nożyczki”, tekstu będącego światowym fenomenem.

Jako partner tego wyjątkowego widowiska serdecznie zapraszamy na ten pełen humoru i niespodziewanych zwrotów akcji interaktywny spektakl.

„Szalone nożyczki” to tekst fenomen! Od ponad trzydziestu pięciu lat obecny na afiszach teatrów na całym świecie. Jeden z największych brodwayowskich hitów, wpisany do Światowej Księgi Rekordów Guinnessa.

„Szalone nożyczki” to niezwykła komedia kryminalna z niespodzianką w tle. Jej akcja rozgrywa się w opolskim salonie fryzjerskim, nad którym mieszka pewna słynna pianistka…

Na scenie mamy czworo podejrzanych, dwóch policjantów, narzędzie zbrodni i świadków, którymi staje się cała widownia spektaklu w danym dniu.

„Szalone nożyczki” to pierwsze w historii Teatru w Opolu przedstawienie interaktywne, w którym przebieg akcji i odnalezienie winnego, zależy wyłącznie od publiczności. To przede wszystkim doskonała zabawa, w której można brać udział wielokrotnie. Rekordziści zobaczyli ten spektakl ponad trzydzieści razy… Wciąga i uzależnia nie tylko miłośników kryminalnych historii, ale wszystkich szukających inteligentnej zabawy i rozrywki na najwyższym poziomie.

http://teatropole.pl/spektakle/szalone-nozyczki/

Z okazji tego wydarzenia przygotowaliśmy promocyjny Kupon Rabatowy -20% na dowolnie wybrane usługi w Naszym salonie. Kupon ten będzie dodawany do każdego kupionego biletu na spektakl.

Dodatkowo przygotowaliśmy Bony promocyjne o wartości 100zł które będzie można uzyskać w Teatrze w dniu spektaklu oraz towarzyszących promocji przedstawienia w mediach wydarzeniach.

szalone-nozyczki-plakat-mini-net2