s%B5s``VaRMXaV$a\v`8r
Oil Therapy – Wakacje dla Twoich włosów!

Oil Therapy – Wakacje dla Twoich włosów!

W czasach zaawansowanej technologii kosmetyków do włosów, olejki przechodzą renesans na wiele sposobów. Niestety, naturalne olejki takie jak oliwa z oliwek często nie są łatwe w użyciu ponieważ powodują że włosy wyglądają na obciążone i trzeba intensywnego mysia by pozbyć się tego uczucia. Końcowy efekt jest więc niestety niezadowalający.
Ponad 40 lat temu założyciel marki La Biosthetique Marcel Contier stworzył specjalną kurację na bazie olejków, dzięki którym sprawił że marka La Biosthetique stała się wiodącą marką na rynku fryzjerskim.

Dzisiaj OIL THERAPY prezentuje się jako nowoczesna pielęgnacja włosów z sensacyjnym efektem.
Jak to działa?
To trwale uzupełnienie niedoborów nawilżenia oraz natłuszczenia suchych i porowatych włosów. OIL THERAAPY sprawia że włosy znów nabiorą cudownego blasku, staną się mocniejsze, bardziej elastyczne i jedwabiście gładkie co ułatwi ich stylizację. Mówiąc krótko – będą jak nowe!! Piękne, zdrowe, naturalnie błyszczące.
Jaki jest sekret?
OIL THERAPY – dostępna w salonach w dwóch wersjach:
OIL THERAPY VOLUME – wyraźnie zmniejsza ilość rozdwojonych końcówek oraz wzmacnia włosy i dodaje im objętość.
OIL THERAPY VITAL – restrukturyzacja włosów, pozostawia je miękkie i zdrowe.
Dwie wersje – dwa etapy:
Krok 1: Volume/Vital olejek = odżywcza kąpiel – głęboko pielęgnuje włosy dzięki zawartości nienasyconych kwasów tłuszczowych pochodnych olejku rycynowego, które głęboko penetrują warstwy włókniste włosa.
Krok 2: Volume/Vital krem = bogaty kremowy balsam – otacza każdy poszczególny włos organicznym ochronnym płaszczem. To wzmacnia i utrwala efekt działania olejku.
4 naturalne składniki:
Olej rycynowy tłoczony na zimno pozwala na idealne wniknięcie składników do łodygi włosa bez ich obciążania.
Terpineol/Terpeny często aktywne biologicznie w Vital Oil wspomaga penetrację oleju rycynowego w głąb włosa, a zapach uszlachetnia zabieg i poprawia samopoczucie.
Balsam Tolu był używany jako tradycyjny środek leczniczy przez Majów i Azteków o przyjemnym zapachu wanilii. W Volume Oil Cream składnik ten zapewnia właściwości ochronne i pielęgnujące otaczając łuskę włosa.
Keratyna z owczej wełny badania dowodzą, że włosy pielęgnowane tą keratyną są bardziej elastyczne i odporne. W Vital Cream restrukturyzuje i chroni łuski włosów.